Anasayfa | Doğum ve Bebek Fotoğrafları | Evlilik Günü Fotoğrafları | Paketler | Hediyeler | Linkler | Videolar
Arzu Ateş { Kimdir? | Diğer Çalışmaları | Ziyaretçi Defteri | Basında | İletişim }

Ziyaretçi defterine yazmak için tıklayın

tebrik
Çalışırken göstermiş olduğunuz güleryüzün dışında, sıcakkanlı ve hiçbir şekilde mecbur olmadığınız halde yardımsever yaklaşımınız, işinizi ne kadar severek yaptığınızın açık bir göstergesi. Canımız Tuğramız`ın (Tuğra Dalmaz) sitenizde yayınladığınız fotoğrafları da çok başarılı. Henüz elimize ulaşmadı ama, diğer fotoğrafların da çok hoş olduğundan eminim. Biz sizi çok sevdik. Herkesin, işinde; sizin gibi amatör ruhu ve profesyonelliği en doğru şekilde bir araya getirebilmesi ve başarılarınızın devamı dileklerimle..
Orkun BİLİŞ @ 19.1.2008

tebrikler...
Merhaba Arzu Hanım,bir arkadaşımın geçen ay doğumu oldu ve siz onun çekimlerini yapmışsınız.İnanlımaz güzel kareler çekmişsiniz çok beğendim...Sitenizi inceledim.Sitenizde çok güzel..ellerinize sağlık...İlerde bebek yapmaya karar verdiğimde ilk arayacağım kişi sizsiniz...sakın bir yere kaybolmayın...:)
Başarılarınızın devamını dilerim.
Bu arada ben yakında evleniyorum evlilik öncesi düğün hazırlıkları esnasında fotoğraflarımın çekilmesini istesem?Böyle projeler de yapıyor musunuz?bu konuda dönerseniz sevinirim.Sevgiler...
Derya Kiraz @ 3.10.2007

;)nazar boncuğu bile unutulmamış,tebrik ediyorummm
Fotoğrafların etkisi büyüktür insanda bu uzmanca yapılırsa…A.polatın ‘Kimsin Sen ‘sergisindeki o güneşe uzanan çocuğun ifadesini,gölgelendirmelerini hiç unutmadım unutamam ben.Ve yakın zamanda sergisine katıldığım A.Gursky fotoğraflarında ,gittim geldim kaldım baktıkça bir kitap okudum sanki..Hayallerini koymuş dehşet güzel o kareleri asla unutmayacağım.Ve gelelim Arzu Ateşin çalışmalarına altta ismini bulamadım ama sondan dördüncü fotoğraf bana çocukluğumdan hatırlattığı bir şey oldu ,tebessüm ediyorsunuz çok tatlı bu ,duruluğu,renkleri ve daha çok anlatılır…Ve belki de bebeğinizde kendinizi bulduğunuz çok kareler olacak….

Sizin merkeziniz olmuş ;bebeğinizin ilk andan kendini tanımlayabildiği ana kadar on sekiz yıllık fotoğrafları…Ve o yaşında sıcacık bir öykü gibi..Ona kendisini anlatabilmenin gücünü alıyorsunuz anlatıyorsunuz…Ona verdiğiniz değeri bulmuyorsunuz ki sadece; onu iyice izlerken belki de göremediklerinizi fotoğraflarında yakalıyorsunuz.Belki o gideceği yolu bulur kendini izlediğinde..
Ve şu geliyor aklıma; Arzu Ateş bu güzel düşüncesine daha çok fikirler koyabilecek, 18 yıl içinde bir sihir gibi …O an ,o anlam ömür boyu unutulmaz muhakkak..Çok güzel başlanmış bu yola.Ve görülüyor ki büyük bir aşkla..Böyle bir çalışma benim ülkemde harika ..Yalnız bırakılmayacak ve bu isim çok duyulacak gibi geliyor bana ...Kazandırdığın çok büyük değer…Tebrik ediyorum,helal olsun..
EMEL YAVUZ @ 11.8.2007

gerçekten harika!!
BENDE BEBEĞİMİN DÜNYAYA GÖZLERİNİ İLK AÇTIĞI ANI İLK KARŞILAŞTIĞIMIZ ANI VE DAHA BİRSÜRÜ İLK`İ BU ŞEKİLDE VE SENİNLE GERÇEKLEŞTİRME KARARI ALDIM.GERÇEKKTEN HARİKA VE Bİ O KADAR DA ZEVKLİ Bİ İŞ OLSA GEREK BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM-...
DAMLA @ 31.7.2007

merhabalar Arzu. çalışmanı ve fotografları zaten beğendiğimi biliyorsun. Ama artık yeni bebek var mı dünyaya objektifinin önünde merhaba dyen varmı diye. acaba bu sefer yeni ne fotgraflar denendi ve yine başarıldı diye takip ediyrum artık.....
haberin olsun takipteyiz....
turgay ardıç @ 21.7.2007


««  «   [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] »   »»  

Kaynak belirtilmiş içerikler ve resimler haricindeki içerikler ve resimler Arzu Ateş'e aittir.
Arzu Ateş'e ait içerikler ve resimler Arzu Ateş'ten izinsiz kullanılamaz.
Dış kaynaklı ierikler ve resimler ilgili sitelerden izinsiz kullanılamaz.
Arzu Ateş Fotoğrafçılık İstanbul Kadıköy Bebek Doğum Fotoğrafçısı - Armut.com
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlandı.