Anasayfa | Doğum ve Bebek Fotoğrafları | Evlilik Günü Fotoğrafları | Paketler | Hediyeler | Linkler | Videolar
Arzu Ateş { Kimdir? | Diğer Çalışmaları | Ziyaretçi Defteri | Basında | İletişim }

Doğum Fotoğraflarıyla Anı ölümsüzleştirmek...

Hamilelik fotoğrafları, doğum öncesinden kareler, doğum, anne ve babaya bebeğin ilk verilişi, ilk emzirme, aile pozları, ilk yaşgünü... Sizin için bir daha aynı şekilde yaşanmayacak anları yakalayarak sizlere güzel bir hatıra bırakmak en büyük amacı.

Bu sitede doğum fotoğrafları dışında doğum ile ilgili bir çok bilgi de bulacaksınız. Gebelik ve gebeliğin getirdiği sorunlar,bebek bakımı gibi çeşitli konularda destek aldığımız sitelerden fikir sahibi olabileceksiniz. Hamilelik döneminizde yaşadığınız sıkıntıları, belirtileri bu sitedede takip edebileceksiniz. Hem de doğum anı karelerine bakıp kendinize moral da verebilirsiniz.

İnanın o an çok özel ve her zaman eşsiz. Hiçbir doğum bir diğerine benzemiyor. Her defasında yeni bir mucizeye şahit oluyorsunuz. Bu anı ölümsüzleştirmek de artık elinizde.

Arzu Ateş, 24 saat ulaşabileceğiniz cep telefonu ile daha önceden konuşarak size doğum öncesinde, doğumda, doğum sonrasında fotoğraflama hizmeti verebilir.

Davetiyenizde neler yazabilirsiniz?

Misafirleriniz düğününüz hakkındaki ilk intibaya davetiyeniz ile ulaşırlar. Davetiyeniz içerisine aşağıdaki metinler haricinde içinizden gelen, duygularınızı yansıtan yazılar da yazabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken, her davetiye içeriğinde bulunması gereken bazı ayrıntılar vardır; Kim, Ne zaman, Nerede, Nasıl ……

Davetiyenizde mutlaka düğün sahiplerinin isimleri, düğün saati ve yeri, ayrıca düğününüzün tarzı ( yemekli yemeksiz, kokteyl…) belirtilmelidir. Ayrıca arzunuza göre isterseniz LCV isim ve telefonunu, çiçekle ilgili ayrıntıları ve giyim konusunda isteğiniz varsa bunları da belirtebilirsiniz.

Yazının tümü için tıklayın

AİLE FOTOĞRAFLARI
Kayıt yok

YILDÖNÜMÜ FOTOĞRAFLARI
Kayıt yok
PAKETLER

2015 TAKVİMİ

AİLE ALBÜMÜ

MUG

HABERCİ
Duyurularımızı almak ve yenilikler hakkında bilgilendirilmek için bültenimize üye olun.
Adınız:
Soyadınız:
e-Posta:
Katıl Ayrıl

İŞ BİRLİKLERİMİZ


Kaynak belirtilmiş içerikler ve resimler haricindeki içerikler ve resimler Arzu Ateş'e aittir.
Arzu Ateş'e ait içerikler ve resimler Arzu Ateş'ten izinsiz kullanılamaz.
Dış kaynaklı ierikler ve resimler ilgili sitelerden izinsiz kullanılamaz.
Arzu Ateş Fotoğrafçılık İstanbul Kadıköy Bebek Doğum Fotoğrafçısı - Armut.com
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlandı.