Anasayfa | Doğum ve Bebek Fotoğrafları | Evlilik Günü Fotoğrafları | Paketler | Hediyeler | Linkler | Videolar
Arzu Ateş { Kimdir? | Diğer Çalışmaları | Ziyaretçi Defteri | Basında | İletişim }

Doğum Fotoğraflarıyla Anı ölümsüzleştirmek...

Hamilelik fotoğrafları, doğum öncesinden kareler, doğum, anne ve babaya bebeğin ilk verilişi, ilk emzirme, aile pozları, ilk yaşgünü... Sizin için bir daha aynı şekilde yaşanmayacak anları yakalayarak sizlere güzel bir hatıra bırakmak en büyük amacı.

Bu sitede doğum fotoğrafları dışında doğum ile ilgili bir çok bilgi de bulacaksınız. Gebelik ve gebeliğin getirdiği sorunlar,bebek bakımı gibi çeşitli konularda destek aldığımız sitelerden fikir sahibi olabileceksiniz. Hamilelik döneminizde yaşadığınız sıkıntıları, belirtileri bu sitedede takip edebileceksiniz. Hem de doğum anı karelerine bakıp kendinize moral da verebilirsiniz.

İnanın o an çok özel ve her zaman eşsiz. Hiçbir doğum bir diğerine benzemiyor. Her defasında yeni bir mucizeye şahit oluyorsunuz. Bu anı ölümsüzleştirmek de artık elinizde.

Arzu Ateş, 24 saat ulaşabileceğiniz cep telefonu ile daha önceden konuşarak size doğum öncesinde, doğumda, doğum sonrasında fotoğraflama hizmeti verebilir.

Fotoğrafımı çeker misin?

Arzu Ateş, doğum fotoğrafçısı. Ben de yeniden doğuyorum. Beni çekmez mi? Anlaştık. Galata’da yapacağız çekimi. Makinamı alıyorum yanıma ,ne yapacaksam? Önce birer kahve , kahkaha atmaya başlıyoruz hemen. Arzu,arkadaşım; çok eskilerden Ereğli’den. Biz kopmayı bilmeyiz sıkı yapışırız birbirimize. Ereğli’nin öğrettiği budur. Hepimizin kocaman kalbi vardır.

Çok heyecanlıyım mümkün olduğunca geciktirmeye çalışıyorum. Arzu her makinasını çıkardığında ‘dur şimdi’ diyorum. Kahveler bitiyor , çay söylüyorum. Neden mi? Poz vermeyi bilmiyorum. Öğrenmek öyle uzun sürmüyor…İçinden geldiği gibi işte. Arzu hem objektifle hem benimle uğraşıyor çok gülüyoruz çok.

Yazının tümü için tıklayın

AİLE FOTOĞRAFLARI

DOĞUMGÜNÜ FOTOĞRAFLARI
PAKETLER

2015 TAKVİMİ

AİLE ALBÜMÜ

MUG

HABERCİ
Duyurularımızı almak ve yenilikler hakkında bilgilendirilmek için bültenimize üye olun.
Adınız:
Soyadınız:
e-Posta:
Katıl Ayrıl

İŞ BİRLİKLERİMİZ


Kaynak belirtilmiş içerikler ve resimler haricindeki içerikler ve resimler Arzu Ateş'e aittir.
Arzu Ateş'e ait içerikler ve resimler Arzu Ateş'ten izinsiz kullanılamaz.
Dış kaynaklı ierikler ve resimler ilgili sitelerden izinsiz kullanılamaz.
Arzu Ateş Fotoğrafçılık İstanbul Kadıköy Bebek Doğum Fotoğrafçısı - Armut.com
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlandı.